GADŻETY REKLAMOWE

POMYSŁOWE GADŻETY REKLAMOWE OD A DO Z I DOSTARCZONE NA CZAS

Pracując z naszymi klientami, zauważyliśmy, że wiele firm potrzebuje kompleksowej obsługi pod kątem gadżetów reklamowych. Prawdziwe wyzwanie pojawia się wtedy, kiedy w skład zestawów reklamowych wchodzi więcej niż jeden produkt, a dodatkowo zamówienie jest składane na ostatnią chwilę. To powoduje, że firmy zmagają się ze znalezieniem agencji reklamowej lub producenta gadżetów, który obsłuży ich zamówienie kompleksowo i na czas.

Nie jest to łatwe zadanie dlatego, że na rynku nie ma wielu firm, które faktycznie są w stanie podołać obu tym zadaniom. Jeśli już pojawia się firma, która jest w stanie spełnić te wymagania, to okazuje się nieopłacalnie droga.

Dlatego my odpowiedzieliśmy na te problemy. Połączyliśmy ze sobą:

  • sieć kontaktów — mamy zbudowane dobre relacje i historię biznesową z producentami gadżetów. To sprawia, że możemy zaoferować tak dobre ceny oraz rzetelną informację dotyczącą terminu realizacji.
 
  • logistykę — korzystamy ze sprawdzonych dostawców i dodatkowo na kryzysowe sytuacje zabezpieczamy się transportem z zasobów własnych. Dzięki temu w tym zakresie nie pojawia się wąskie gardło i dowozimy zamówienie na czas.
 
  • procesy w firmie — podczas dużych zamówień kluczowa jest optymalizacja procesów i sprawna komunikacja w zespole. Zadbaliśmy o obie te rzeczy. Skuteczność naszej agencji mogą potwierdzić opinie klientów.
Zaangażowanie, entuzjazm i wszechstronność Zespołu pozwalają na realizowanie kampanii 360. Zarówno obsługa objęta umową, jak i wszystkie niestandardowe potrzeby wynikające ze specyfiki branży, wykonywane są zawsze kreatywnie, profesjonalnie i co szczególnie ważne, terminowo. Polecamy z czystym sumieniem 🙂
"Potrzebowaliśmy kompleksowego odświeżenia naszej marki wraz z zaprojektowaniem na nowo strony internetowej. Agencja Sezmoo wywiązała się z zadania perfekcyjne a co równie ważne odczuliśmy, że zespołowi zależy a zaangażowanie nie słabnie w czasie trwania projektów. "
Entuziazm, zaangazowanie i elastyczne podejscie powoduja, ze Sezmoo jest sprawdzonym i godnym polecenia partnerem.
/

Porozmawiajmy o współpracy