Produkcja wideo / reels

Produkcja wideo wyróżni Twoją markę na rynku, ale tylko wtedy, gdy ma jasno sprecyzowany cel, a koncepcja filmu jest zgodna z tym, jakie treści wideo działają na grupę docelową twojego biznesu. Trzeci niesamowicie istotny element tworzenia wideo to dobrze zaplanowany plan na dystrybucję i promocję. Oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu produkcji filmowej. Choć siedziba firmy znajduje się w Gdyni, to działamy na terenie Polski oraz międzynarodowo.


Jak optymalnie wykorzystać budżet na wideo w b2b i b2c?

Wideo w B2B powinno dostarczać wartościowych informacji. Skoncentruj się na problemach klientów i oferowanych przez Ciebie rozwiązaniach. Wideo B2B może być bardziej szczegółowe, obejmując studia przypadków, webinary i prezentacje produktowe. Ostatnio ciekawym trendem jest wykorzystywanie wideo do wsparcia obsługi klienta i działu sprzedaży np. poprzez stworzenie bazy wideo, które odpowiadają na najczęściej zadawane pytania. Takie rozwiązanie jest genialnym rozwiązaniem na którym w dłuższym terminie zyskuje cała firma.„>

Filmy dla B2C powinny być kreatywne i emocjonalne, aby przyciągnąć uwagę konsumentów i zbudować więź z marką. Postaw na storytelling i atrakcyjną wizualnie treść, aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Wyraźny cel wideo to klucz do efektywnego wykorzystania budżetu. Dzięki określonemu celowi łatwiej podejmować decyzje na każdym etapie produkcji. Gdy pojawia się nowy pomysł, odpowiedz sobie na pytanie czy to pomoże zrealizować cel i zdecyduj, czy warto go realizować. Bez celu produkcja wideo to gra w ruletkę.

Zaplanuj dystrybucję wideo z góry. Jeśli tworzysz dłuższy film, rozważ podzielenie go na krótsze formy dostosowane do różnych kanałów, takich jak YouTube, Instagram, TikTok czy Facebook. Wideo w formatach pionowych i kwadratowych są bardziej atrakcyjne dla użytkowników tych platform. Dostosuj wideo do specyfiki każdego kanału – rozdzielczość, forma i ton powinny być zaplanowane na etapie briefu.

Jeśli potrzebujesz pomocy w planowaniu i dystrybucji wideo, skontaktuj się z nami. Pomagamy maksymalizować efektywność kampanii i dostosować treści do odpowiednich kanałów. 


CO OFERUJEMY?
 • Wideo na social media
 • Wideo w pionie
 • Filmy produktowe
 • Filmy promocyjne
 • Relacje z konferencji, koncertów i festiwalów
 • Wideo z wydarzeń branżowych
 • Reklamy B2C i B2B
 • Kampanie w mediach społecznościowych
 • Filmy korporacyjne
 • Filmy instruktażowe
 • Klipy muzyczne

FAQ

 • Ile kosztuje wyprodukowanie wideo?
 • Jak mogę śledzić postępy w realizacji usługi?

  Twój dedykowany opiekun będzie się z Tobą kontaktował na każdym etapie realizacji. W razie potrzeby, możesz kontaktować się z nim bezpośrednio. Dzięki temu projekt będzie przebiegał sprawnie i zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

 • Co jest potrzebne do przygotowania wyceny i rozpoczęcia współpracy?

  Każdy projekt zaczynamy od określenia poniższych informacji. 

  Cel wideo: Jaki jest cel wideo? Promocja marki, zwiększenie sprzedaży, edukacja klientów, zachęcenie do zapisów na wydarzenie, film na targi itp.
  Docelowa grupa odbiorców: Kto będzie głównym odbiorcą wideo?
  Docelowa platforma dystrybucji: Youtube, TV, Instagram i lub inne media społecznościowe. Kanały organiczne/płatne.
  Termin realizacji: Jaki jest oczekiwany termin ukończenia projektu?
  Budżet: Przybliżony budżet przeznaczony na produkcję wideo.
  Kryteria sukcesu projektu: Po czym poznacie, że projekt zakończył się sukcesem? Jeśli nie można tego zmierzyć liczbami, to co zadecyduje o uznaniu projektu za udany.

  Aby otrzymać dokładną wycenę, opisz swój projekt w formularzu lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Chcesz wyróżnić swój biznes?

NAPISZ DO NAS

Odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24 godzin. 🙂 Podaj swój numer telefonu, jeśli wolisz rozmowę. W wiadomości napisz krótko o czym chcesz porozmawiać, abyśmy mogli skierować Cię do właściwej osoby.


Joachima Joachimczyka 7,
81-577 Gdynia

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgody

Joachima Joachimczyka 7,
81-577 Gdynia